Automatyka do bram przesuwnych, tradycyjnych bram skrzydłowych i bram garażowych oraz systemy parkingowe – szlabany to jedna z dziedzin, którymi zajmuje się nasza firma. Zapewniamy doradztwo w wyborze automatyki bramowej, montaż napędów i osprzętu pomocniczego oraz przeglądy i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zajmujemy się integracją (połączeniem) sterowania napędem bramy z innymi systemami tj. domofony, wideodomofony, system alarmowy, inteligentny dom, system kamer.


Napęd bramy skrzydłowej NICE

Licencjonowany instalator i autoryzowany partner handlowy firmy NICE

Sprawdź nas tutaj!
Napędy do bram oferowane przez naszą firmę:

Automatyka do bram przesuwnych.
Automatyka do bram przesuwnych.

Napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Oferta naszej firmy to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.


Automatyka do bram skrzydłowych.
Automatyka do bram skrzydłowych.

W naszej firmie znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, intensywności i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Tylko prawidłowo dobrany napęd będzie gwarancją niezawodnej i długotrwałej pracy. Automatyka do bramy skrzydłowej powinna być odpowiednio dobrana do ciężaru skrzydła, jego długości i rodzaju i sposobu montażu na słupku oraz od rodzaju i szerokości słupka.


Automatyka do bram garażowych.
Automatyka do bram garażowych.

Napędy do bram garażowych musimy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości pracy oraz szybkości działania, aby zapewnić poprawne działanie i satysfakcję klienta.Zajmujemy się sprzedażą i montażem automatyki do bram na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego. Przeprowadzamy również przeglądy oraz serwisy automatyki w atrakcyjnych cenach.
U nas znajdziesz siłownik do bram garażowych zarówno do domu, jak i do zastosowań przemysłowych. Napędy różnią się siłą udźwigu, dostosowaniem do rozmiarów bramy garażowej, rodzajem napędu oraz możliwą intensywnością pracy. Odpowiednia konfiguracja automatyki pozwali dostosować napędy do miejsca instalacji oraz istniejących warunków.

Programowanie wszystkich napędów NICE oraz wykonanie kontroli i konserwacji
odbywa się za pomocą programatora NICE


Jeżeli nie wiesz jaki automat wybrać do swojej bramy – zadzwoń!

tel. 502 095 904