Jesteśmy polecanym instalatorem przez firmę ROGER w Polsce

Sprawdź tutaj!


Kontrola dostępu – to zaawansowany system do ograniczania i zabezpieczania miejsc przed dostępem osób niepowołanych. Odpowiednie zaprogramowanie upoważnia wyznaczone osoby, o jakim czasie i gdzie mogą się znajdować. System kontroli dostępu nadzoruje ruch w firmach, budynkach administracyjno-biurowych ale tak, że w mieszkaniach i domach.

Poprawnie zaprojektowany system z odpowiednim oprogramowaniem może również nadzorować czas pracy pracowników. Udzielanie dostępu i rejestracja czasu pracy jest realizowana przez podanie kodu osobistego, odbicie karty lub breloczka.


Nasz firma zajmuje sie montażem kontroli dostępu i rejestracją czasu pracy na terenie województwa:
opolskiego, sląskiego i dolnośląskiego.


Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy może być realizowana na wiele sposobów:

  • rozbudowany – czytniki połączone z kontrolerami i ekspanderami, a to wszystko z oprogramowaniem na serwerze, zarządzające przejściami i realizujące funkcje rejestracji czasu pracy

  • prosta KD – tak zwana “wyspowa”, czytniki wejścia i wyjścia oraz zamek (elektro zaczep, zwora elektromagnetyczna, napęd do bramy)

  • prosta RCP – pojedyncze urządzenie – rejestrator czasu pracy na którym pracownicy przez odbicie kart zapisują wejścia i wyjścia

Nasze realizacje można zobaczyć w galerii.