Wykonujemy profesjonalne instalacje monitoringu
dla firm, posesji prywatnych i instytucji publicznych.
Montaż monitoringu to jedna z głównych usług które oferujemy naszym klientom.

Nasze projekty oparte są na profesjonalnych urządzeniach i dobierane indywidualnie dla każdego klienta. W zależności od warunków środowiskowych, rozmieszczenia pomieszczeń i budynków oraz wymagań zamawiającego


Montaż monitoringu na posesji prywatnej.

Monitoring na posesji prywatnej daje poczucie bezpieczeństwa i kontroli obszaru prywatnego poprzez zdalny podgląd w czasie nieobecności właściciela ( urlop, delegacja ).


Montaż monitoringu w firmie.

Montażu monitoringu w firmie pozwala kontrolować i od razu reagować na zdarzenia w wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz stanowi materiał dowodowy w razie nieoczekiwanych zdarzeń ( wypadki, kradzieże, włamania). Odpowiednie rozmieszczenie kamer w widocznych miejscach skutecznie odstrasza włamywaczy ale też ma pozytywny wpływ na pracowników, którzy zwracają większą uwagę na bezpieczeństwo i procedury. Stała kontrola poprawności funkcjonowania systemu oferowana przez naszą firmę to dodatkowy atut.


Montaż monitoringu w instytucjach publicznych.

Monitoring w szkole, urzędzie lub na ulicy to dodatkowe wyzwanie. Ale udział w odpowiednich szkoleniach, kursach online i doświadczeniu, które posiadamy sprawia, że dobór kamer i ich miejsca instalacji nie sprawia żadnego problemu.


Naprawa monitoringu i serwis.

Masz monitoring, nie jesteś zadowolony z jakości?
Obraz nie jest odpowiedniej rozdzielczości. Kamery nie widzą w nocy. Często zanika wizja. Podgląd zdalny częściej nie działa jak działa.
Zadzwoń lub napisz, a na pewno znajdziemy rozwiązanie by to zmienić.

Bardzo ważna jest odpowiednia konserwacja systemy i okresowe przeglądy.
Wszystko to zapewnia długoletnie działanie monitoringu i jego bezawaryjność. Prowadzimy też na życzenie klienta stały dozór nad poprawnością funkcjonowania całej infrastruktury monitoringu.


Bazujemy na produktach takich firm jak:

Nasze wykonane instalacje można zobaczyć w galerii.